İstanbul’un en nezih semtlerinden Ulus’ta kapılarını açan Chin Chin, şehrin merkezini adından gelen enerjiyle renklendiriyor.

Öğle servisiyle hizmet vermeye başlayan, akşam servisinden sonra DJ performansıyla hareketlenen Chin Chin, deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından yönetiliyor. Bahçesiyle ve iç mekanıyla farklı farklı ambiyanslar yaşatan Ulus’un en yeni buluşma adresinde çok renkli günler ve geceler sizleri bekliyor.

Chin chin’in şıklığına ve konforuna eşlik eden lezzetler ise deneyimli şef Sedat Arslan imzası taşıyor. Özenle ve tüm damak tatları düşünülerek oluşturulduğu her seçenekte kendini gösteren zengin menü modern ve geleneksel yemek kültürlerinin uyumlu bir harmonisini sunuyor.

Alışılmış tatların dışına çıkılan Chin Chin menüsünde başlangıçlarda sunulan karides mantı; salatalarda sirkeli kayısı sosuyla servis edilen kavrulmuş Antep fıstıklı roka salatası; pesto soslu levrekli pide, ana yemek seçeneklerinde trüflü roka salatasıyla servis edilen boğma dana fileto veya zencefilli çipura ilk göze çarpan sıradışı lezzetlerden sadece bir kaçı.

Adı Chin Chin olan bir mekanın özel bar menüsünün olması ise kaçınılmaz elbette. Bar şefi Cenk Yenigün tarafından hazırlanan hem klasik hem de Chin Chin’e özgü lezzetlerden oluşan geniş bir menüsü bulunan barın cazibesi logoda saklı.

Chin Chin logosunda yer alan kadehlerden yola çıkarak hazırlanan Chin Chin özel kokteyli ilk denemeniz gereken kokteyllerin başında geliyor.

Ruhuna ve ambiyansına hitap edecek müziklerle misafirlerine akşam yemeklerinde ve sonrasında eğlenceli saatler yaşatan Chin Chin’de Çarşamba ve Cuma akşamları DJ performans, Cumartesi akşamları ise canlı müzikle eğlencenin ritmi hiç düşmüyor.

Şıklığı, konforu, lezzetli ve iddialı menüsü, bar ve DJ Performans akşamlarıyla arkadaş buluşmalarına, kutlamalara, özel yemeklere ve davetlere ev sahipliği yapacak olan Chin Chin’e rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.